Náš tým

Náš tým rozhodně nevznikl náhodou. Pocházíme z různých oborů a odvětví, kde trávíme většinu času. BanalFatal! je pro nás poslání, které nás drží pohromadě už 6 let. Jsme ve stálé sestavě a mírně se rozmnožujeme (ne, mezi sebou!)

Děkujeme, že nám věříte a mrkněte k nám do kuchyně, která sídlí v organizaci CZEPA:


Andrea Hutková; odborný garant BanalFatal! Koordinátor a fundraiser programu
Menší, drzá a bude Vás obtěžovat detailními otázkami, a poměrně hlasitým smíchem. Má zodpovědnost za celý tým, ale na některé historky z její minulosti, je třeba si dát bacha. Třeba, když vzala jako vychovatelka na vodu partu dětí z Jedličkova ústavu, bohužel v době povodní 2002. Odvaha jí nechybí, objevovala ji v dětství hned několikrát, např. když tancovala v luxusním hotelu Thermal na plese sexy Lambádu pouze se svým batohem, protože na ni nevyšel žádnej kluk. Kdybyste nevěděli, jak dál přátelé, tak jí zavolejte!


Hynek Čermák  První lektor BanalFatal! Ostrá umělecká tvář projektu a fanoušek prevence v jakékoliv životní podobě!
Sympatický herec, který na divadelních prknech rozhodně nepřehrává. Je znám svým širokým repertoárem „chlapáků“ v nichž vyniká jeho nevtíravý herecký projev. Bývalý kaskadér a bodyguard plně ovládá bojové umění. V současnosti skvěle vyniká v Dejvickém divadle a ve filmu české i zahraniční produkce, fotí nahotinky. Je to náruživý kuřák, ale pozor, ve formě! 2 hodiny s dětmi vydrží ve třídě přednášet a provokovat je k akci, pak si jde dát za školu fajfku…většinou není sám.


Ondřej Počta  Téměř pohodlně sedící lektor BanalFatal! Super táta – fanoušek pohybu, cestování a něžný drsňák s hlubokým barytonem, co vás okamžitě uzemní!
Velký muž činu, který odpoví na všechny dotazy o životě na elektrickém vozíku. Statečný a otevřený člověk, obklopen svými syny a kamarády. V prevenci jako největší lektor v týmu, maximálně usadí všechny mladé diváky, kteří si myslí, že jich se úraz týkat nemůže. Pokud nebudou pedagogové a ředitelé škol dávat při přednášce pozor, je docela možné, že přijdou o své cigarety, oběd, noviny a možná, že jim Ondra vyfoukne i židli…!


Jarda Filsák Zdánlivě sedící lektor BanalFatal! Pokérovaný frajer s hlavou plnou akčních myšlenek.
Možná jste ještě nepotkali profesionálního ragbistu na vozíku. S námi můžete. Jako lektor milující adrenalin, přírodu a tvrdší podmínky v terénu, se může pochlubit svým příběhem, pochopením pro předvádění, umocněné alkoholem, touhu dostat se dál. ALE! Všechno má své následky, až přijede k Vám na školu, zeptejte se ho, jak si zachránit krk…!


Honza Janeček  Létající lektor BanalFatal! To jste ještě neviděli, umí lézt, létat s vrtulí, vyhrabat vás ze sněhu, nebo z popela?
I když je náš lektor profesionálním hasičem, neznamená to jenom pozitivní vlastnosti. U Honzy se dá předpokládat, že také úplně jasně chápe, proč mladého člověka láká riziko. Musí se velmi ovládat, aby nedošlo k nechtěnému adrenalinovému zážitku již ve třídě, kde přednáší. Nebude Vám nic zakazovat, ale ukáže, jak skákat, sportovat, lézt po horách, ovšem jako profesionál, který ví, kde má páteř a hlavně mozek!


Václav Pokorný Pevně kráčející lektor BanalFatal! Uzvedne vás a možná i vaše auto, je totiž profi trenér, který ví, jak co sebrat a hodit si to nad hlavu!
Je zcela nepřípustné, abyste si tohoto lektora nevšimli. Trenér fyzičky rugbistů, vzpěračů a dalších bláznů, co chtějí mít velké tělo s boulemi, ten vám může radit a neúnavně povzbuzovat od rána do noci. Takové je i setkání s ním ve třídě. Naučí vás, jak být ve formě, když chcete blbnout, tak šup šup, do tepláků!


Martin Záruba Nejvyšší možný poposedávající lektor BanalFatal! na světě, bacha, učitelky omdlévají!
Vy si možná myslíte, že jste vysocí a silní, ale to jste na omylu. Tento lektor, i když sedí, je vysoký a zvládá tolik věcí, že se budete vy choďáci červenat! Umí uvézt zrujnovanou zahradu do perfektního stavu, odvézt vás na handbike výlet, půjčit vám velkou dodávku, projezdit světa kraj. Jojo, jeden z posledních mužů této planety, nenechte si ujít jeho přednášku.