Náš tým

Náš tým rozhodně nevznikl náhodou. Pocházíme z různých oborů a odvětví, kde trávíme většinu času. BanalFatal! je pro nás poslání, které nás drží pohromadě už 6 let.

Klára Vohrnová
koordinátor projektu

 

Andrea Hutková
odborný garant projektu

 


Hynek Čermák
umělecká tvář projektu

 

LEKTOŘI

Ondřej Počta

Téměř pohodlně sedící lektor BanalFatal! Super táta – fanoušek pohybu, cestování a něžný drsňák s hlubokým barytonem, co vás okamžitě uzemní! Velký muž činu, který odpoví na všechny dotazy o životě na elektrickém vozíku. Statečný a otevřený člověk, obklopen svými syny a kamarády. V prevenci jako největší lektor v týmu, maximálně usadí všechny mladé diváky, kteří si myslí, že jich se úraz týkat nemůže. Pokud nebudou pedagogové a ředitelé škol dávat při přednášce pozor, je docela možné, že přijdou o své cigarety, oběd, noviny a možná, že jim Ondra vyfoukne i židli…!

Jaroslav Filsák

Zdánlivě sedící lektor BanalFatal! Pokérovaný frajer s hlavou plnou akčních myšlenek. Možná jste ještě nepotkali profesionálního ragbistu na vozíku. S námi můžete. Jako lektor milující adrenalin, přírodu a tvrdší podmínky v terénu, se může pochlubit svým příběhem, pochopením pro předvádění, umocněné alkoholem, touhu dostat se dál. ALE! Všechno má své následky, až přijede k Vám na školu, zeptejte se ho, jak si zachránit krk…!

Jan Janeček

Létající lektor BanalFatal! To jste ještě neviděli, umí lézt, létat s vrtulí, vyhrabat vás ze sněhu, nebo z popela? I když je náš lektor profesionálním hasičem, neznamená to jenom pozitivní vlastnosti. U Honzy se dá předpokládat, že také úplně jasně chápe, proč mladého člověka láká riziko. Musí se velmi ovládat, aby nedošlo k nechtěnému adrenalinovému zážitku již ve třídě, kde přednáší. Nebude Vám nic zakazovat, ale ukáže, jak skákat, sportovat, lézt po horách, ovšem jako profesionál, který ví, kde má páteř a hlavně mozek!

Václav Pokorný

Pevně kráčející lektor BanalFatal! Uzvedne vás a možná i vaše auto, je totiž profi trenér, který ví, jak co sebrat a hodit si to nad hlavu! Je zcela nepřípustné, abyste si tohoto lektora nevšimli. Trenér fyzičky rugbistů, vzpěračů a dalších bláznů, co chtějí mít velké tělo s boulemi, ten vám může radit a neúnavně povzbuzovat od rána do noci. Takové je i setkání s ním ve třídě. Naučí vás, jak být ve formě, když chcete blbnout, tak šup šup, do tepláků!

Martin Záruba

Nejvyšší možný poposedávající lektor BanalFatal! na světě, bacha, učitelky omdlévají! Vy si možná myslíte, že jste vysocí a silní, ale to jste na omylu. Tento lektor, i když sedí, je vysoký a zvládá tolik věcí, že se budete vy choďáci červenat! Umí uvézt zrujnovanou zahradu do perfektního stavu, odvézt vás na handbike výlet, půjčit vám velkou dodávku, projezdit světa kraj. Jojo, jeden z posledních mužů této planety, nenechte si ujít jeho přednášku.

Děkujeme za finanční podporu, díky které je program prevence pro školy a organizace zcela ZDARMA.