Ohlasy

Moc děkujeme za dnešní přednášku, všem se moc líbila a doufám, že všichni si vzali ponaučení do života.

ZŠ Dačice

Dobrý den, dnes jste měli přednášku na naší škole v Mostě. A musím říct, že mi běhal mráz po zádech, panu Zárubovi velký obdiv za to, jak bere svoje postižení s nadhledem. A panu Janečkovi taky, odvádí úžasnou práci. Jinak celému týmu velký obdiv, děkuju, že tyhle semináře děláte.

Terka

Rád bych Vám poděkoval za velice přínosnou přednášku. Žákům se velice líbila, byla pojata zábavně a zároveň si z toho mnohé odnesli. Takovéto přednášky mají smysl! Až uplyne zase nějaký ten rok a Vy budete tyto akce opakovat, rádi využijeme Vaše služby znova.

ZŠ Liberec

Bylo to super. Tato přednáška mi ukázala, abych dbal na svůj život a nedělal zbytečné kraviny. Lektor Jarda je podle mě strašně silnej člověk nejen fyzicky což jsme viděli, ale i mentálně.

Jiří 9.A

Přednáška mě velice zaujala. Je to dobrý způsob varovat lidi co se může stát ze stresu a hecování. Když chce někdo udělat dojem nebo zamachrovat, může i skončit na vozíku nebo to vůbec nemusí přežít. Hodně lidí si z toho vezme příklad, ale určitě se najde i pár jedinců, kterým se nedá poradit a udělají stejnou blbost. Určitě byste měli navštívit i jiné školy, může to někomu pomoct.

K.

Tato přednáška byla asi jedna z nejlepších, na které jsem kdy byla. A také jsme si mohli popovídat s člověkem, který má nějaký nějaké tělesné postižení.

Tereza 9.A

Děkujeme za besedu. Pedagogové i žáci byli velmi spokojeni s průběhem semináře, žáci své dojmy probírali cestou i po návratu ve škole. Učitelé také velice kladně hodnotili především způsob komunikace se žáky. Výborné!!

ZŠ Velké Meziříčí

Jsem rád, že jsem díky tomuto programu mohl vidět svět očima lidí s fyzickým postižením.

Jan 9.B

Děkujeme za finanční podporu, díky které je program prevence pro školy a organizace zcela ZDARMA.