Termíny

2019

8. 4. 2019
ZŠ Letců RAF 1989
lektoři: Martin Záruba, Václav Pokorný

16. 4. 2019
ZŠ Čakovice
lektoři:  Martin Záruba, Honza Janeček

15. 4. 2019
DDÚ ZŠ U Michelského lesa, Praha 4
lektoři:  Martin Záruba, Václav Pokorný

7. 5. 2019
ZŠ Písnická
lektoři: Martin Záruba, Jan Janeček

3. 6. 2019
ZŠ Horažďovice
lektoři:  Martin Záruba, Honza Janeček

4. 6. 2019
ZŠ Horažďovice
lektoři: Martin Záruba, Václav Pokorný

18. 6. 2019
25. ZŠ Plzeň
lektoři:  Martin Záruba, Honza Janeček

24. 6. 2019
ZŠ Letců RAF 1989
lektoři:  Martin Záruba, Honza Janeček

27. 6. 2019
ZŠ Jana Palacha
lektoři:  Martin Záruba, Václav Pokorný

  • Dětský tábor Svor
  • Dětský tábor Mamut
  • Dětský tábor Sloup v Čechách
  • Dětský tábor Esculab

5. 9. 2019
ZŠ Pohořelice
lektor: Martin Záruba

17. 9. 2019
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
lektoři: Jaroslav Filsák, Václav Pokorný

18. 9. 2019
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
lektoři: Jaroslav Filsák, Václav Pokorný

25. 9. 2019
4. ZŠ Most
lektoři: Martin Záruba, Jan Janeček

1.10. 2019
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
lektoři: Martin Záruba, Jan Janeček

2. 10. 2019
ZŠ Dr. Edvarda Beneše
lektoři: Jaroslav Filsák, Václav Pokorný

15. 10. 2019
ZŠ Pohořelice
lektoři: Martin Záruba, Václav Pokorný

12. 11. 2019
ZŠ Mikulova, Praha 4
Jaroslav Filsák, Václav Pokorný

15. 11. 2019
ZŠ Mikulova, Praha 4
Martin Záruba, Václav Pokorný

18. 11. 2019
ZŠ Norská, Kladno
Jaroslav Filsák, Jan Janeček

21. 11. 2019
ZŠ Norská, Kladno
Martin Záruba, Jan Janeček

27. 11. 2019
ZŠ Norská, Kladno
Jaroslav Filsák, Jan Janeček

2. 12. 2019
1. ZŠ Litomyšl
Jaroslav Filsák, Václav Pokorný

3. 12. 2019
ZŠ Norská, Kladno
Martin Záruba, Jan Janeček

6. 12. 2019
ZŠ Norská, Kladno
Jaroslav Filsák, Jan Janeček

9. 12. 2019
ZŠ Mikulova, Praha 4
Jaroslav Filsák, Jan Janeček

12. 12. 2019
ZŠ Mikulova, Praha 4
Martin Záruba, Václav Pokorný

2020

14. 1. 2020
ZŠ Mikulova, Praha 4

20. 1. 2020
ZŠ Řevničov, Řevničov

23. 1. 2020
ZŠ Můj projekt, Praha 11

29. 1. 2020
ZŠ Mikulova, Praha 4

4. 2. 2020
ZŠ Dačice, Dačice

10. 2. 2020
ZŠ Mikulova, Praha 4

19. 2. 2020
ZŠ Český brod, Český Brod

25. 2. 2020
ZŠ Mikulova, Praha 4

5. 3. 2020
ZŠ Český brod, Český Brod

17. 3. 2020
ZŠ Řevničov, Řevničov

2. 4. 2020
ZŠ Klausova, Praha 13

16. 4. 2020
ZŠ Klíček, Praha 11

22. 4. 2020
ZŠ Velvarská, Kladno

4. 5. 2020
ZŠ Velvarská, Kladno

19. 5. 2020
Junák – český skaut, Praha 2

 

3. 6. 2020
ZŠ Velvarská, Kladno

9. 6. 2020
ZŠ Velvarská, Kladno

 

Děkujeme za finanční podporu, díky které je program prevence pro školy a organizace zcela ZDARMA.